Gizlilik ve Uyarılar

benvekilom.com web sitemizi ziyaret eden her ziyaretçimiz aşağıda yer alan gizlilik ve uyarılarla ilgili yazımızı okumuş ve kabul etmiş sayılır.

benvekilom.com web sitemizin hatasız ve sürekli güncel bilgiler içermesi için çaba göstermekteyiz ve göstermeye devam etmekteyiz. benvekilom.com web sitemizde yer alan her türlü bilgi, yorum ve öneriler, güvenilirliğine inandığımız kaynaklardan elde edilerek derlenmiştir. Buna rağmen, web sitemizde yer alan bilgi veya referansların doğruluğu ve tamlığı hakkında doğrudan yada dolaylı olarak garanti vermemekteyiz. benvekilom.com web sitemizde yer alan her türlü bilgi, değerlendirme, yorum ve görüntüler tamamen siz değerli ziyaretçilerimizi bilgilendirmeye yönelik olup, hiç bir şekilde yönlendirilme söz konusu değildir. Bütün kullanıcılar, web sitemizin içeriğinin erişim ve kullanımının kendi riskleri olduğunu kabul ederler. benvekilom.com web sitemizin oluşmasında çalışmış herhangi bir kişi veya kuruluşun; erişimden, kullanımdan veya kullanamamazlıktan dolayı ortaya çıkabilecek sonuçlardan veya içeriğinde olabilecek hata ve/veya eksiklerden dolayı cezai ve hukuki sorumluluğu olmayacaktır. Buna bağlı doğacak sonuçlar nedeniyle, websitemizin oluşmasında çalışmış herhangi bir kişi veya kuruluş aleyhine maddi ve manevi tazminat talebinde bulunulamaz.

benvekilom.com web sitesi ile içerdiği bilgi ve referanslar sadece bilgi içindir. Site içerisinde de muhtelif yerlerde hatırlatıldığı üzere, hiçbir şekilde kendi başına tedavi yöntemleri uygulanmamalı, mutlaka uzman doktor görüşü doğrultusunda hareket edilmelidir.

NOT : Web sitemizde yer alan ürünlerle alakalı olarak sipariş vermek isteyen ziyaretçilerimize duyurulur!

benvekilom.com üzerinden hiçbir şekilde ürün satışı yapılmamaktadır. benvekilom.com tamamen bilgi içeriklidir ve içeriğinde bulunan ürünlerle doğrudan yada dolaylı olarak hiçbir alakası yoktur. Bu tip ürünleri alırken Sağlık ve/veya Tarım Bakanlığı onaylı olmasına vede eczanelerden almaya özen gösterin.

Saygılarımızla…

benvekilom.com ailesi…

2 Yorum to “Gizlilik ve Uyarılar”

  • HAYRULLAH:

    BONTAVİ GINSENG EXTRESİ TABLETİ FİYATLARI YAZMIYOR BANA BİLGİ VERİRSENİZ SEVİNİRİM

    • benvekilom:

      Web sitemizde yer alan ürünler sadece bilgi amaçlıdır. Hiçbir ürünün satışı yapılmamaktadır. Detaylı bilgi için \”Gizlilik ve Uyarılar\” sayfamızı inceleyebilirsiniz. Saygılarımızla…

Yorum Yap

Kategoriler
Yandex.Metrica