BONTAVİ GINSENG EXTRESİ TABLETİ

İçindekiler : Panax ginseng, epimedium ekstresi, testere palmiyesi, polen extresi, arı sütü extresi, keçi boynuzu ekstresi, kına kına, hindiba,
Uyarılar:
15 yaşından küçükler, hamile ve emziren bayanların, kalp ve tansiyon hastalarının bir hekime danışmadan kullanmamaları tavsiye edilir. Serin, kuru ve çocukların ulaşamayacakları yerde muhafaza ediniz. Beklenmeyen bir etki görüldüğünde doktorunuza başvurunuz. Ürün bileşenlerinden herhangi birine alerjisi olanların kullanmamaları tavsiye edilir.
İlaç değil gıda takviyesidir.
Tarım ve Köyişleri Bakanlığının 19.11.2009 tarih ve G34-6728-00026-8 sayılı izni ile üretilmiştir.
Net miktar:
120×600 mg Tablet
Bu ürün org. değildir.
Kullanım bilgisi:
Sabah akşam 2’şer kapsül alınır.
Panax gingseng:
Ginseng’in adı Yunanca Panax kelimesinden gelir. Anlamı “iyileştirici”dir. Bütün bitkiler arasında vücut direncini en çok arttıran ginseng’tir. Uzakdoğu’da faydalarından ve daha uzun bir yaşam sağladığına inanıldığından dolayı; “gizemli bitki” diye bilinir. Stres, depresyon gibi psikolojik rahatsızlıklarda olumlu etki gösterir. Kilo vermenin psikolojik etkilerini ortadan kaldırır. Stres, depresyon gibi nedenlerden dolayı iştah kesilmesinde tedavi edicidir. Erkeklerde; erkeklik hormonunu düzenler. Bayanlarda ise beyindeki hafıza merkezini uyararak daha kuvvetli bir hafıza verir.

Epimedium Ekstresi: Uzakdoğu kökenli bir bitki olan Epimedium, yıllardır çeşitli hastalıkların tedavisinde kullanılmaktadır. Doğal bir iştah açıcı özelliği gösterir ve enerji verir. Zayıflığın sebep olduğu halsizlik, uyku hali, iştahsızlık gibi problemleri tedavi edicidir. Aynı zamanda doğal bir afrodizyaktır.

Testere Palmiyesi: Birçok hastalığı tedavi edici özelliği olan testere palmiyesi deri altındaki yağ bezelerinin dengeli bir şekilde genişlemesini sağlıyor. Bu etkisiyle de; vücudu şekillendiriyor. Aşırı zayıflığın yol açtığı olumsuz görünümü ortadan kaldırıyor.

Polen Ekstresi : Sağlıklı kilo almak için gereken her şey polende mevcuttur. İçerisindeki madenler, aminoasitler ve çeşitli vitaminlerle vücudunuzu besler. Protein ve yağ yapımında öncüdür. Zayıflık sonucu oluşan halsizlik ve yorgunluğu ortadan kaldırıcı özelliği vardır. Yine zayıflığın yol açtığı kansızlığı da tedavi edicidir. Aynı zamanda astım ve alerji tedavilerinde de mucizeler yaratır.

Arı Sütü Ekstresi: Arı sütü hem iştahınızı açacak hem de daha rahat kilo almanızı sağlayacaktır. Bayanlarda aşırı zayıflık sonucu oluşan adet düzensizliklerinde de tedavi edicidir. Aynı zamanda bağışıklık sisteminizi kuvvetlendirir, kanser tedavisinde kullanılır. Kadınlarda doğurganlığı arttırır, erkeklerde sperm sayısında artış sağlar. Sara, diyabet, unutkanlık, Parkinson, Alzeihmer gibi rahatsızlıkların tedavisinde de önerilir. Migren ağrılarını azaltır.

Keçi Boynuzu Ekstresi: Keçiboynuzu; vücuttaki yağ bezelerinin zamanla ve dengeli olarak genişlemesini sağlar. Vücuttaki yağ oranınızı dengeleyerek kilo aldırır. Aşırı zayıflıkla meydana gelen kötü görüntüyü ortadan kaldırır ve zamanla daha dolgun, daha hoş görünümlü hatlara sahip olursunuz. Aynı zamanda keçiboynuzunun; ağrı kesici, antiseptik, bağışıklık güçlendirici özelliği de bulunmaktadır. Kansızlıktan nefes darlığına, akciğer-karaciğer hastalıklarından bronşite, çocuk felcinden sigaranın zararlı etkilerine kadar birçok rahatsızlığın tedavisinde önerilir.

Kına Kına: İştah açıcı ve gribal rahatsızlıklarda kuvvet verici özelliği vardır. Kansızlık tedavisinde de önerilir.

Karahindiba: Besleyici değeri çok yüksektir. Zayıflığın yol açtığı vitaminsizlik gibi sağlık problemlerinde tedavi edici özelliği vardır. İçinde bulundurduğu vitamin ve minerallerle daha zinde ve güçlü hissettirir. Aynı zamanda; uykusuzluk, mesane ve idrar yolu problemlerinde de tedavi edicidir.

Yorum Yap

Kategoriler
Yandex.Metrica