Dr. Ömer Coşkun Kilo Aldırma Seti

ARISÜTLÜ MACUN
ISIRGAN TOHUMLU MACUN
ÇÖREK OTLU MACUN
SİLİCA
RU-SHEIM
EBEGÜMECİLİ
OKALİPTUS YAĞI
MİRİTİLİN TABLET

Bazı insanlarda yetersiz kilo, iştah kaybı gibi özellikler ile görülebiliyor. Bu sebeple Sağlıklı Kilo Almak için yapmanız gerekenler aslında basit.

İlk etapta düzenli yemek yemek çok önemli… Kahvaltının yeterli bir şekilde yapılmasıyla insanlar sonraki öğünlerdeki yediklerini daha rahat kiloya çevirebilmektedirler.

Eğer kahvaltı yapılmazsa ileriki öğünlere kadar çok  enerji kaybı olacağından öğünde aldığınız yiyecekler kiloya dönüşemez.

Arısütlü Macun, Isırgan Tohumlu Macun, Çörekotlu Macunlarla hem vücudunuza gerekli besinleri alırsınız hem de sağlıklı bir şekilde kilo alabilirsiniz.

ARISÜTLÜ MACUN

Çocukların gelişmesini sağlar. Doğal bir beslenme öğesi olup gerekli mineral, vitamin, protein, karbonhidrat takviyesi sağlar. Bağışıklık sistemini ve kemik gelişimini sağlar. Hastalıklara karşı direnci arttırır. Kansızlığı giderir. İştah açar. Kilo aldırır. Vücudu zinde tutar. Beden ve zihin yorgunluğunu giderir. Gastrit, kolit ve karaciğer iltihaplarını gidermede etkilidir. Arı sütünde C, D, E, H vitaminleri ve özellikle kompleks vitaminleri yüksek oranda mevcuttur. Antibiyotik ve antimikrobik etkisi vardır. Verem, astım, şeker, damar tıkanıklığı, ülser, tansiyon rahatsızlıklarında ve felçlerde olumlu etkileri vardır.

Kullanım Şekli: Günde 1 kere 1 tatlı kaşığı yenilmesi tavsiye edilir.

ISIRGAN TOHUMLU MACUN

Bedeni ve zihni güçlendirerek vücuda zindelik verir. Bağışıklık sistemini güçlendirerek vücudun hastalıklara karşı savunma sistemini güçlendirir. Akciğer ve karaciğeri besler. Emziren bayanlarda süt bezlerinin faaliyetlerini arttırır. Sinirleri yatıştırır ve gerginliği giderir. Kansızlık, alyuvar eksikliği, demir eksikliğini giderir. En belirgin özelliği hücre yenileyicidir.

Kullanım Şekli: Günde 1 kere 1 tatlı kaşığı yenilmesi tavsiye edilir.

ÇÖREK OTLU MACUN

SİLİCA

Silisyum, bir binanın ayakta durması için çimento neyse vücudumuz içinde silisyum o demektir. Silica,vücutta ki silisyum eksikliğine, vücut ağrılarına iltihapların giderilmesinde faydalı bir üründür.

Kullanım şekli: 1 litre kaynamış suya, 1 yemek kaşığı koyup 5 dakika kaynatın. Kaynattığınız temiz suyun 1 çay bardağını için. Kalan suda ayaklarınızı on beş dakika bekletin. Veya duş aldığınız banyo suyuna ilave edin.

RU-SHEIM

Bir ton buğdaydan yalnızca bir kilogram elde edilen Ru-Sheım doğal vitamin kaynağı, Allah’ın bizlere bahşettiği bir mucizedir. Aynı zamanda bağırsak çalıştırıcı ve düzenleyicidir. Lifli olması nedeniyle de bu ürünü uygun şekliyle kullandığız zaman hem kilo alma, hem de kilo verme özelliklerine sahip özel bir üründür.

Kullanım şekli: Günde bir kez tatlı kaşığı yenilir. Kesinlikle Ru-Sheım’i çorbanıza ya da yoğurda karıştırmadan tüketin.

EBEGÜMECİLİ

Doğal dengeleyicidir. Tansiyon, şeker, kolesterol, hormon ve salgılar üzerinde dengeleyici özelliği vardır. Migren, felç, moral bozukluğu gibi problemlerde vücudun eksikliğini tamamlar.

Kullanım şekli: Sabah 1 su bardağı sıcak suya bir süzen poşet koyup akşama kadar beklettikten sonra için. Akşam 1 su bardağı suya 1 süzen poşet koyup sabaha kadar bekletip sabah için.

OKALİPTUS YAĞI

Okaliptus yağının faydalarını saymakla bitiremeyiz… Aromaterapide; ateş, nezle,

soğuk algınlığı gibi durumlarda rahatlıkla kullanılabilir. Kasların ağrı ve sızılarında, ayrıca burkulmalarda yatıştırıcı olarak kullanılabilir. Aynı zamanda Dezenfektandır.

Kullanım şekli: Bir litre kaynamış suya 3,4 damla damlatıp buharına durulması tavsiye edilir.

MİRİTİLİN TABLET

Şeker hastalığı tedavisine, vücuttan ödem atmaya yardımcıdır. Mikrop öldürücü bitkisel destek ürünüdür.

Kullanım şekli: Sabah – Akşam 1 Adet alınır.

Yasal Uyarı: Yukarıda tanıtımı yapılan ürün ilaç değildir. Bitkisel gıda desteğidir. Yukarıda verilen bilgiler doktor tavsiyesi veya uygulayacağı tedavinin yerine geçmez.

2 Yorum to “Dr. Ömer Coşkun Kilo Aldırma Seti”

Yorum Yap

Kategoriler
Yandex.Metrica