Vitamin D3, Vitamin E, Thiamine HCL, Riboflavin (Vitamin B2), Niacinamide, Pyridoxine (Vitamin B6), Folic Acid, D-Calcium (Vitamin D), Iodine, Phosphorus, Chromium Chloride, Potassium Chelate, Whey Protein.
Vitamin D3 - Kas zayıflığına karşı vücudu korur, kalp atışının düzenlenmesinde etkilidir, bağışıklık sistemini kuvvetlendirir, kilo almaya yardımcıdır.
Vitamin E - Güçlü bir antioksidandır.
Vitamin D – Yağda eriyen; kas ve kemik gelişimi açısından önemli bir vitamindir.
Riboflavin (Vitamin B2) karbonhidrat, protein ve yağların enerjiye dönüştürür.
Pyridoxine(Vitamin B6) Protein sindirimi ve cinsel hormonları dengeler.

Yan Etkisi Var mı?

Tamamen Doğal Gainmax Kapsül’ün Hiç Bir Yan Etkisi Yoktur. İlaç değil %100 bitkisel bir gıda takviyesidir.

ETKİLERİ

Sağlıklı bir yaşam için sağlıklı beslenmeliyiz. Gainmax kapsül iştahsızlık problemi olanlara yaşam kaynağı oluyor ve beslenme alışkanlığını tepeden tırnağa değiştiriyor. Yemek yemenin zevkini çıkarmaya başlarsınız, canınız sürekli bir şeyler atıştırmak ister ve beğenmediğiniz yemeklerin tatları bile size lezzetli gelir.

Yemek yemek artık sizin için en sevdiğiniz şeyler arasına giriyor ve büyük bir zevk haline dönüşüyor.

Gainmax kullandığınız sürece sağlıklı ve yağlanmadan kilo alırsınız. Sporla birlikte takviye olarak kullandığınızda kas gelişimine destek verir. İstediğiniz fiziğe sahip olabilmek için gerekli mineral ve proteinleri içinde barındırır. Enerjinizi arttırır ve hayata daha pozitif bakmaya başlarsınız. Ayrıca cinsel güç arttırıcı özelliği ile cinsel yaşamınızda da artık daha güçlü ve mutlu olmak Gainmax sayesinde mümkün.

Gainmax Kapsül vücudunuzun ihtiyacı olan protein, mineraller ve vitaminlerden oluşan doğal bir kilo aldırıcıdır. İçerisinde bulunan fonksiyonel destekleyiciler sayesinde, spor yapılarak kullanıldığında vücut kas yapımı ve hacmini arttırır.


2 Yorum to “GainMax Kilo Aldırıcı Tablet”

Yorum Yap

Kategoriler
Yandex.Metrica