W-Max Kilo Aldırıcı İçeriği

W-MAX Kilo Aldırıcı Besin Desteğinin Etkisi Aşağıdaki Bitkilerden Gelmektedir.

Zingibar officinale : İştah Açıcı

İştah açıcıdır, Antiseptik özelliği kanın temiz kalmasını sağlar, Mideyi düzenler, Mide bulantılarını giderir, Mide ağrılarında ve hazımsızlıkta iyi bir seçimdir, Bağırsaklarda biriken ve atılamayan gazların kolaylıkla atılmasını sağlar(colic), Solunum yollarını açar, Kanın yapısını daha akışkan hale getirir (ki bu kalbin daha rahat çalışması demektir), Vücutta sıcaklık ve terlemeromatizmal rahatsızlıklarda bin yıllardır kullanılmaktadır. Baş ağrılarını gideici özelliği vardır, Uykuyu rahatlatır, Kandaki kollesterolu diğer bir çok bitkiye nazaran daha fazla oranda düşürür

meydana getirir. Zingibar officinale gerçekten iyi bir anti oksidandır (oksitleri temizler dışarıya atılmasına yardımcı olur),  Kalp ritminin düzene girmesini sağlar, Özellikle

İçerdiği Aktif Maddeler

1,8-cineole, 6-gingerol, 6-shogaol, 8-shogaol, acetic acid, alpha-linolenic acid, alpha-phellandrene, alpha-pinene, alpha-terpinene, alpha-terpineol, arginine,askorbik asit, beta-bisolene, beta-carotene, beta-pinene, beta-sitosterol, boron, caffeic acid, camphor, capsaicin, chlorogenic acid, curcumene, gingerols, sesquiphellandrene, zingiberene, resin, nişasta, yağ, protein.

Kanser ve Zingibar Officinale

Zingibar officinale bitkisi son zamanlarda kanserle savaşta “destekleyici tedavi olarak” kullanılmaktadır. Dünyada azımsanmayacak sayıdaki bilim adamı Zingibar officinalein “kanserle ve buna benzer tehlikeli hastalıklarla” savaşta “destekleyici tedavi olarak” kullanılabileceğini kabul etmektedir.

Ferula Elaeochytris : Kas Geliştirici Güç Arttırıcı

Ferula Elaeochytris kökleri toz haline getirilip bal ile karıştırılarak kudreti arttırıcı olarak yıllardır kullanılıyor. Buna halk arasında ‘kocakarı ilacı‘ denir. Bilimsel olarak kanıtlanmış bir şey olmasa da uygulamada görülen faydaları bu bitkinin bir takım afrodizyak özelliklere sahip olduğunu gösteriyor. Savaş yıllarında bile askerlerin güçlenmesi için bu bitkinin tomurcuklarının yedirildiği söylenir

Doğal bir afdodizyak istemisiniz?

Türkiye’de doğal ortamda yetişen binlerce şifalı bitki arasındaki çakşır adı verilen otun, erkeklerde cinsel gücü artırıcı etkisinin olduğu ortaya çıktı. TÜRKİYE’de doğal ortamda yetişen binlerce şifalı bitki arasındaki çakşır adı verilen otun, erkeklerde cinsel gücü artırıcı etkisinin olduğu ortaya çıktı. Bunun üzerine araştırmacılar, bu şifalı otun ilaç sanayisinde kullanılması gerektiğini ifade etti. Araştırmacılar ayrıca bu bitkinin cinsel gücü artırıcı ilaç olarak kullanılan Viagra‘ya hammadde olabilecek nitelikte olduğunu da dile getirdi.

Ferula Elaeochytris Faydaları ve Etkileri: Cinsel gücü ve isteği arttıran, etkili bir afrodizyak bitkidir. Aynı zamanda sperm sayısını ve hareketliliğini de arttıran etkileri vardır. Kasları kuvvetlendirir ve kas ağrılarını gidermekte yardımcıdır. Sinirleri rahatlatıcı özelliği vardır. Astım ve bronşit için faydalı bir bitkidir.

Quinquina : İştah Açıcı – Kuvvetlendirici

İştahsızlık, sindirim bozukluklarından;şişkinlik ve hazımsızlığa karşı kullanılır. Dermansızlık ve halsizlik gibi durumlarda vücudu kuvvetlendirici ve dinçleştirici özelliği vardır. Ateş düşürür. Nevralji, sıtma, grip, bulaşıcı hastalıklarda da fayda sağlar. Kalp ağrıları, kalp çarpıntısı gibi hallerde kullanılır.

Isırgan Otu : Kan Yapıcı – Antioksidan – Güçlendirici

Vücutta hücre yenilenmesini sağlayan ısırgan otu; alyuvar yapımını artırıyor.

Kore Kırmızı Gingseng : Cinsel Güç Arttırıcı – Afrodizyak – Gençleştirici

Panax Ginseng Uzakdoğu ülkelerinde binlerce yıldır kullanılmakta olan geleneksel şifalı bitkilerGinseng, zihni güçlendirici, irfan ve bilgeliği artırıcı bir şifalı bitki olarak tanımlanmakta ve düzenli kullanımının yaşam süresini artıracağı belirtilmektedir. İnsanlar üzerinde yapılan yayınlanmış çalışmaların birinde, erektil disfonksiyonukırmızı Kore ginsengi alan 30 erkekte görülen seks performansı artışının, placebo alan gruptaki erkeklere göre çok daha fazla olduğu kaydedilmiştir. Geçen yirmi yılda ginsengin seks arzusunu arttırıcı bir özelliğinin olup olmadığı konusunda sayısız klinik çalışma yapıldı. Hayvanlar üzerinde yapılan bazı deneyler Asya ginsenginin erektil disfonksiyonu tedavi ettiği görülmüştür

içerisinde en yaygın olanıdır. Ayrıca Uzakdoğu insanları arasında gizemli bir bitki olarak büyük bir ün ve şöhrete sahiptir. M.S. 1. yüzyıla ait bir Çin metnine göre; olan ve 3 ay boyunca

Arı sütü Polen : İştah açıcı – Kilo aldırıcı ve sayısız Fayda

Arı poleni faydaları açısından öncelikle güçlü bir besin olma özelliği ile karşımıza çıkar. Arı poleni 96 çeşitten daha fazla besini kapsar ve bu besinlerin her biri, insan yaşamını desteklemek için gereklidir. Arı poleninin %40’ı proteinden oluşur ve yaklaşık olarak tamamı herhangi bir bozulmaya uğramadan ya vücudumuz ya da metabolizma tarafından kullanılabilir durumdadır. Arı poleni 22 çeşit amino asit, C vitamini, B-kompleks ve folik asit, doymamış yağ asitleri, enzimler ve karotinle, günümüze kadar hemen hemen hepsi keşfedilmiş olan ana anti oksidanları içerir. Arı poleni zaman zaman’en mükemmel besin olarak da anılır.

Polendeki aminoasitler : aspartik asit, glutanik asit, alanin, arginin, cystin, glisin, Histidin, İzolösin, Lösin, Lisin, Mefiyonin, Fenilalanin, Prolin, Serin threonin, Triptofan, Trisin, Valin.

Polendeki vitaminler: B (Tiamin), B2 (Riboflavin), B3 (Vitamin PP), B5 (Asit pentotenik), B6 (Pridoksin), B7 (Mesoinositol), B8 (Vitamin H, Biyotin), B9 (Asit folik), B12 ( Siano kobalamin), Vitamin C, D, E, provitamin A, (özelleikle B vitaminleri suda eriyerek vücuttan atıldıklarından her gün alınmaları gerekmektedir.)

Polendeki mineral maddeler: Kalsiyum, klor, demir, magnezyum, manganez,fosfor, potasyum ve silisyum

Bunların dışında W-Max kilo aldırıcı besin desteği Keçiboynuzu – Fülfül – Vanilin ve Kebabiye içermektedir

Yorum Yap

Kategoriler
Yandex.Metrica