Yeşilex 006 Kilo Aldırıcı

Kilo alamıyormusunuz ? Herkes size ne kadar zayıf olduğunuzu mu söylüyor ? Sizde bu durumdan artık sıkıldınız mı ? Evet diyorsanız doğru yerdesiniz… Yeşilex sizlere öyle bir çözüm sunuyor ki tüm bu sorunlarınızı unutacak, Yeşilex 006 Keçiboynuzlu Bitkisel Karışım ile zayıflıktan kısa zamanda kurtulacaksınız.

500 mg x 120 Kapsül-60 gram

Yeşilex 006 Keçiboynuzlu Bitkisel Karışım

Etkileri :
Kilo alamama sorununun en büyük etkeni, metabolizmanın hızlı çalışmasıdır. Yeşilex 006 Keçi Boynuzlu Bitkisel Karışım metabolizmanın hızını normal seviyeye çekerek alınan besinlerin gerektiği şekilde vücutta kalmasını sağlar.Bu sayede metabolizmanın düzenli çalışması sizin kilo alamama sorununuzu ortadan kaldırır.

Kullanım şekli :
Sabah, öğle akşam aç karnına 2’ şer kapsül alınması önerilmektedir.

İçindekiler :
Keçi boynuzu :
Mide ve bağırsak hastalıklarında faydalıdır.Akciğer rahatsızlıklarında ödem oluşumunu önleyerek akciğer kanserinin önlenmesine yardımcı olur.Cinsel gücü artırıcı etkilerinin yanında iştah açıcı ve kilo aldırıcı özeliğe sahip bir tıbbi bitkidir.

Altınotu :
Tıbbi müdahalelerde çok kullanılan bir bitkidir.Bir çok hastalıkta iyileştirici etkisi olmakla birlikte sağlıklı ve hızlı kilo almak için de kullanılır.İştah açıcı özelliğe sahiptir.

Kuşburnu :
Bitkiler dünyasında C vitamini açısından en zengin bitkidir.100 gr kuşburnunda 1 sandık portakala eş değerde C vitamini bulunur.Ayrıca B2, K, P ve provitamin A’yı da bolca ihtiva etmektedir.Yüksek miktardaki şeker ve protein ihtivasıyla kilo almaya yardımcıdır.

Kudret Narı:
Mide ve bağırsak dostu bir bitkidir.Bağırsak tembelleğini gidererek hücrelerin yenilenmesinde fayda sağlar.Sağlıklı kilo almak için faydalı bir bitkidir.

Deve Dikeni Tohumu:
Deve dikeni ekstreleri, bugün üzerinde en çok çalışma yapılan ve etkisi belirlenmiş bitkilerdendir.Karaciğer yağlanması, siroz gibi hastalıkların giderilmesinde fayda sağladığı gibi sağlıklı beslenme ve kilo almada ve iştah açmada kullanımı yaygındır.

Isırgan Tohumu:
Yaprak veya kök idrar artoroco, kan temizleyici, kan yapıcı,kan sulandırıcı etki gösterir.Tohumu iştah açmada faydalıdır.Anne sütünü çoğaltır, boğaz ağrılarına ve her çeşit vereme iyi gelir.

Polen :
Tüm B grubu vitaminleri, C,D,H,E vitaminleri, provitaminal, aminoasitler (22 çeşit), madeni tuzlar, çeşitli enzimler ve koenzimler ihtiva eder.Sağlıklı kilo almak, vücut direncini artırmak ve kuvvet artırmak için eşsiz bir tıbbi bitkidir.

Meyan Kökü :
Göğsü yumuşatır,grip,nezle,anjin ve nefes darlığında faydalıdır.İnce bağırsak iltihabını ve kabızlığı giderir,vücuda serinlik verir, iştah açıcı ve hazmı kolaylaştırıcı etkisi vardır.

Biberiye :
Hazımsızlığı giderir, baş dönmesini ve çarpıntıyı keser.İdrar söktürür, adet düzensizliğinde faydalıdır.Kansızlığa iyi gelen bir bitkidir.Bu etkisiyle kilo almaya yardımcıdır.

Yabani Kekik :
Mideyi yatıştırıcı,kan dolaşımını hızlandırıcı, kurt düşürücü, iştah açıcı etkileriyle bilinir.Mide şişkinliğini giderir ve hazmı kolaylaştırır.Vücudun direncini artırmada fayda sağlar.

Yan etkileri :
Yeşilex Kullanımı güvenlidir. Bilinen bir yan etkisi yoktur.

Uyarılar :
Hamile ve emzirme döneminde olan bayanların kullanması tavsiye edilmez.
Serin ve Çocuklarınların ulaşamayacağı yerlerde muhafaza edidiniz.
Ürünümüz ilaç değil bitkisel gıda takviyesidir.


2 Yorum to “Yeşilex 006 Kilo Aldırıcı”

Yorum Yap

Kategoriler
Yandex.Metrica