Toksin atıcı diyet serisinin 3. gününde bol meyve ve yeşil yapraklı sebzelerle metabolizmayı hızlandırıyoruz. Bu sabah 45 dakikalık yürüyüşün ardından kendinizi dondurmayla ödüllendirebilirsiniz.

Başarı ile geçen 3 gün ardından bugün bir ödülümüz olacak. Zayıflama süreci her zaman zor olduğu düşünüldüğünde küçük ama zayıflarken değeri büyük olan ödüller motivasyonu arttıracaktır. Bugün günlük yeme düzeninize ek olarak 3 top tercih ettiğiniz külahsız dondurma yiyebilirsiniz. Hem de istediğiniz zaman. Tercihiniz yemekten sonra ise çok hafif öğününüz olan kavun peynir ekmek ardından olabilir veya ikini zamanı arkadaşınız ile dışarıda bir kafede bu zevki yaşayabilirsiniz. Bugünden itibaren artık günde 4 fincana kadar açık ve limonlu çay, günde 2 adeti geçmeyecek kadar türk kahvesine izin var. Bugün uygulayacağınız bu diyette 3 antrenman yapacağız. Sabah yürüyüşü en az 45 dakika olmalı. Daha sonra evinizde tempolu bir müzik ile dans veya tempolu hareketler yapmanızı önereceğim. Ortalama 30 dakika bu aktivite yapmak yeterli. En son ise akşam yemeğinden sonra en az 45 dakika yeniden bir yürüyüş yapacağız.

Metabolizmayı lifli besinlerle canlandırın

Uyanınca: 1 su bardağı sıcağa yakın suya  1 tatlı kaşığı bal ekleyip karıştırıyoruz ve içerisine 1 adet limonu sıkıyoruz. Yavaş yavaş içiyoruz. Bu karışımı içtikten 20 dakika sonra kahvaltıyı yapıyoruz.

Kahvaltı: 1 su bardağı süt, 5 yemek kaşığı şekersiz kahvaltılık tahıl gevreği

Öğle: 1 ince dilim kavun, 1 ince dilim beyaz peynir, 1 ince dilim tahıllı ekmek, Bol taze domates, salatalık ve taze nane

İkindi: 1 çay bardağı karadut

Akşam: 6 yemek kaşığı zeytinyağlı nohut yemeği, 1 ince dilim tahıllı ekmek, 3 yemek kaşığı yoğurt, bol taze domates, salatalık ve taze nane

Ara: 4  Malta eriği

 

Yorum Yap

Kategoriler
Yandex.Metrica